Голова громади

САВЧЕНКО Микола Анатолійович народився 19 травня 1987 року у селі Жабокричка Чечельницького району Вінницької області.

У 1994 році пішов до 1 класу Жабокрицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Після закінчення школи в 2003 році поступив до Брацлавського агроекономічного коледжу, який закінчив у 2006 році. У цьому ж році вступив, а в 2010 році, закінчив навчання у Миколаєвській філії Європейського університету, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси, бухгалтерський облік».

2007-2008 роки проходив військову службу у Збройних силах України в/ч А 2239 м. Севастополь.

З червня 2009 року - головний спеціаліст відділу обліку надходження платежів управління Пенсійного фонду України у Чечельницькому районі;

З березня 2011 року - начальник відділу персоніфікованого обліку інформаційних систем та мереж управління Пенсійного фонду України у Чечельницькому районі;

З листопада 2013 року - головний спеціаліст - ревізор управління Пенсійного фонду України у Чечельницькому районі;

З листопада 2014 року по жовтень 2020 року сільський голова Каташинської територіальної громади.

У жовтні 2020 року  обраний головою Ольгопільської територіальної громади.

Політична партія  «Сила  і  честь».

Сімейний стан: одружений.

Дружина: Савченко Надія Леонідівна, 21.07.1990 року народження.

Діти:

Донька Савченко Емілія Миколаївна, 06.06.2023 року народжння,

Син Савченко Віталій Миколайович, 02.09.2012 року народження,

Син Савченко Вадим Миколайович, 22.03.2015 року народження,

Син Савченко Владислав Миколайович, 24.03.2018 року народження.