Новини та оголошення 2024

Ваш голос - важливий!

Увага! З 15 липня по 31 липня 2024 року включно триває голосування за визначення переможців серед проєктів, поданих мешканцями Ольгопільської громади в рамках проведення конкурсу «Громадський бюджет 2024».

14:56:18 12.07.2024

Засідання комісії з питань громадського бюджету

Сьогодні, 10.07.2024 р., відбулось засідання комісії з питань громадського бюджету. Члени комісії розглянули та заслухали авторів/співавторів (у разі відсутності - представників громади) проєктів, які були подані на розгляд.

08:43:33 10.07.2024

Завершується етап подачі проєктів-2024

Шановні мешканці с. Ольгопіль, с. Берізки-Чечельницькі, с. Демівка, с. Любомирка, с. Стратіївка! Звертаємо увагу, що сьогодні, 21.06.2024 р., завершується етап подачі проєктів.

10:50:13 21.06.2024

21 червня закінчується термін подання проєктів громадського бюджету

Шановні мешканці с. Ольгопіль, с. Берізки-Чечельницькі, с. Демівка, с. Любомирка, с. Стратіївка! Нагадаємо, що цього року громадський бюджет складає 330 000 грн! Мешканці подають проєкти, голосують за них та обирають найкращих. Щонайменше чотири найкращих на думку мешканців проєктів-переможців 2024 року будуть реалізовані Ольгопільською сільською радою у 2025 році.

15:53:00 18.06.2024

Запрошуємо отримати пакети документів для участі в громадському бюджеті!

Шановні мешканці с. Ольгопіль, с. Берізки-Чечельницькі, с. Демівка, с. Любомирка, с. Стратіївка! Нагадуємо, що 14 травня 2024 року стартував громадський бюджет Ольгопільської сільської територіальної громади на 2024 рік. Пропонуємо всім бажаючим отримати повні пакети документів, що визначають параметри та умови проведення громадського бюджету, за адресою: с. Ольгопіль, вул Центральна,131, Ольгопільська сільська рада або надіслати лист на електронну адресу olgopil@olgopilska-gromada.gov.ua для отримання вказаного пакету документів на електронну пошту.

15:16:50 17.05.2024