Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повна назва документа державного планування: Детального плану території "Реконструкція комплексу для зберігання зерна з будівництвом двох силосів на території Ольгопільської сільської ради (за межами населеного пункту)".

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Ольгопільська сільська рада Гайсинського району Вінницької області.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Розділу "Охорона навколишнього природного середовища" (Стратегічна екологічна оцінка) та проекту Детального плану території "Реконструкція комплексу для зберігання зерна з будівництвом двох силосів на території Ольгопільської сільської ради (за межами населеного пункту)" розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 06 квітня 2023 року на сайті Ольгопільської сільської ради (https://olgopilska-gromada.gov.ua//) та триватиме до 05 травня 2023 р.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Розділу "Охорона навколишнього природного середовища" (Стратегічна екологічна оцінка) та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) -24 квітня 2023 року о 1000, в приміщенні актового залу сільської ради с. Ольгопіль, за адресою вул. Центральна, 131.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - 24830, Вінницька обл., Гайсинський р-н, с. Ольгопіль, вул. Центральна, буд. 131,  тел. (04351) 2-72-02, (04351) 2-73-02.

Контактна особа Савченко Микола Анатолійович.

д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 24830, Вінницька обл., Гайсинський р-н, с. Ольгопіль, вул. Центральна, буд. 131, контактний email Olgopil-rada@ukr.net,  тел./факс: (04351) 2-72-02, (04351) 2-73-02

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

є) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

-  http://www.vin.gov.ua/dep-apr/stan-dovkillia/241-rehionalni-dopovidi/13422-rehionalna-dopovid-pro-stan-dovkillia-oblasti-u-2017-rotsi-2

- http://www.vingudpss.gov.ua/news/demografichni-pokazniki-ta-analiz-zahvoryuvanosti-dityachogo-ta-doroslogo-naselennya-vinnickoyi

1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування  - відсутня