Ольгопільська громада
Вінницька область, Гайсинський район

Звіт поліцейського офіцера Ольгопільської територіальної громади перед населенням за перше півріччя 2023 року.

 

Фото без описуЗвіт поліцейського офіцера Ольгопільської територіальної громади перед
населенням за перше півріччя 2023 року.

Поліцейський офіцер громади:

 1. Пістуненко Віталій Юрійович, старший лейтенант поліції.

Нормативно-правові акти, якими керуються при роботі поліцейські
офіцери:

 • Конституція України;
 • Закони України «Про Національну поліцію» (далі - ЗУНП), «Про протидію та запобігання домашньому насильству», «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», «Про запобігання корупції»; «Про Дисциплінарний статут Національної поліції України»;
 • Кримінальний кодекс України;
 • Кримінальний процесуальний кодекс України;
 • Кодекс України про адміністративні правопорушення;
 • постанови Кабінету Міністрів України;
 • накази МВС України;
 • накази НПУ.

Я, поліцейський офіцер громади, радий поділитися з вами звітом про мою діяльність та досягнення в службі громаді протягом останнього періоду.

Я продовжую активно підвищувати свою професійну кваліфікацію і вдосконалювати навички. Беру участь у регулярних тренінгах та семінарах з різних аспектів правопорядку, включаючи законодавство, етику, технологічні інновації та техніки роботи з громадськістю. Моя мета завжди була та залишається - забезпечення безпеки та сприяння гармонійному розвитку нашої громади.

Основні повноваження поліцейських офіцерів громади:

 1. Забезпечення публічної безпеки та порядку.
 2. Реагування на звернення громадян, надання їм всебічної допомоги.
 3. Підвищення довіри населення та авторитету поліції.
 4. Здійснення профілактичної та превентивної діяльності спрямованої на запобігання вчиненню кримінальних та адміністративних правопорушень на території громади, у тому числі серед дітей.
 5. Вжиття заходів щодо запобігання та протидії вчиненню домашнього насильства.
 6. Забезпечення безпеки дорожнього руху та правил благоустрою на території обслуговування.
 7. Забезпечення дотримання правил дозвільної системи на території обслуговування.
 8. Виконання інших повноважень, виключно у межах чинного законодавства, відповідно до ст. 23 Закону України «Про Національну поліцію» (крім п.6, 20).
 

За минулий період, працював наполегливо, щоб забезпечити безпеку і порядок в нашій громаді. Одним із пріоритетів була боротьба зі злочинністю. Я зосередився на попередженні злочинів, виявленні та затриманні злочинців, а також покращенні розслідування кримінальних справ. Завдяки співпраці з громадою, ми змогли виявити деякі злочини та розкрити справи, що допомогло покарати винних осіб.

Превентивна робота:

 1. На території громади проживає - 5 раніше судимих осіб. На постійному рівні з раніше судимими особами проводиться профілактична робота, відвідування за місцем проживання, проведення профілактичних бесід.
 2. Факти вчинення домашнього насильства та реагування на факти вчинення домашнього насильства проводиться на постійному рівні. На даний час в державі до фактів вчинення домашнього насильства та шляхи вирішення, попередження насильства ставляться досить серйозно. Проводяться тренінги, наради, різні публікації та багато чого іншого з метою попередження фактів домашнього насильства. В поліції на обліку перебуває - 35 кривдників, які вчинили домашнє насильство, та з якими проводиться профілактична робота, щоб попередити нові факти вчинення домашнього насильства.
 3. На території громади проживає - 253 власники зброї. До власників зброї відносяться власники нарізної зброї, гладкоствольної, пристроїв для відстрілу гумових куль ( різинка ), комбінованої зброї. В даних власників є всі відповідні документи на право зберігання та носіння зброї. Нами періодично здійснюється перевірка власників зброї за місцем свого проживання, під час виявлення порушення зберігання зброї вирішується питання про притягнення порушників до відповідальності, найбільш частішим порушення є - зброя поза сейфом, до якої мають доступ сторонні особи.
 4. Перевірка сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Які основні проблеми в даних сім’ях- це зловживання алкоголем, невиконання батьківських обов’язків, вчинення домашнього насильства, крадіжки, жебрацтво. Постійно проводиться робота по перевірці даних сімей, якщо виявляються порушення вирішується питання про притягнення до адміністративної відповідальності, а вирішується складанням адміністративного протоколу та направленням його на суд для вирішення по суті порушення.
 
 

не було, можливо це свідчить про те, що населення вже усвідомило, що передбачена певна відповідальність, тому даними справами не займаються.

 1. Найбільш часте що в нас в громаді трапляється це нанесення тілесних ушкоджень. Було зареєстровано - 5 випадків нанесення тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості, винних притягнуто до відповідальності.
 2. Шахрайства - це один з основних злочинів, які трапляються на території громади. Виявлено - 2 осіб, які вчинили шахрайські дії. Нерозкритими залишається певна кількість проваджень, по яких винних осіб встановити на даний час не вдалося. Проводяться профілактичні заходи, як не стати жертвою шахрайських дій, розклеюються листівки, але певною мірою цього мабуть замало, тому, що люди все одно не знаючи іншої особи перераховують кошти невідомо кому за послуги чи товари, а тоді стають жертвами шахраїв.
 3. Незаконних проникнень в нас було - 2, по яких особи встановлені та притягнені до відповідальності.

Ось один із фактів зберігання наркотичних речовин та особа правопорушник.

Реагування на факти домашнього насильства. На місці події опитуються свідки чи очевидці конфлікту, особа кривдник та особа, яка потерпіла від вчинення домашнього насильства. Складаються відповідні матеріали на кривдника, виноситься термінових заборонних припис, та матеріали направляються до суду, для прийняття відповідного рішення по кривднику.

Щодо точок продажу та осіб, які здійснюють продаж самогону населенню, це питання досить актуальне. Дані особи та місця продажу виявляються та складаються відповідні матеріали. По даному питанню досить багато проблем, бо не так просто зайти до особи на територію домогосподарства, чи в інше приміщення, з метою виявлення готової продукції та вилучення, але ми намагаємося виявляти даних осіб, які займаються спродажем алкоголю та притягуємо їх до відповідальності.

На даний час проводить збір ранніх зернових культур, я не залишаюсь осторонь даних питань, та проводжу роз’яснювальну та профілактичну роботу з особами, які здійснюють збір врожаю, з метою попередження вчинення загоряння полів. Продовольча безпека - це робота наша спільна.

На даний час в нас літня пора року тому поліцейські офіцери здійснюють профілактичну та роз’яснювальну роботу з особами які відпочивають біля водойм у громаді. Це перш за все заборона вживання алкогольних напоїв, перебування дітей тільки у супроводі дорослих. Роз’яснення відпочиваючим про прибирання за собою біля водойми, щоб іншим було комфортно відпочивати, а не сидіти в купі сміття.

Перевірка власників зброї була та буде постійно проводитися. Це питання на даний час досить актуальне, так як в нас війна в державі, досить багато зброї гуляє по руках, багато зброї їде на мирну територію України зі місцевості де йдуть бойові дії. Коли закінчиться війна роботи буде досить багато, по виявленню та незаконному зберігання зброї.

На поліцейських офіцерів громади розшукова робота теж покладається, встановлення безвісти зниклих громадян, особливо якщо зникають діти, то це

 

питання номер один. Досить актуальним є питання бомбосховищ та їх належне** утримання, до якого також залучаються офіцери громади.

Профілактична та пізнавальна робота з дітьми теж належить до повноважень офіцерів громади. Пізнавальна полягає у тому, щоб розповісти дитині хто такий поліцейський, які його повноваження, та розповісти про роботу поліції та відповідальність за те чи інше правопорушення.

Спільно з працівниками соціальних служб офіцери громади відвідують осіб похилого віку, неблагополучні сім’ї, сім’ї де є особи під опікою, сім’ї де діти вчиняють правопорушення.

Вирішення конфліктних ситуацій з місцем самоврядуванням по тих чи інших питаннях.

Поліцейські офіцери громади не спроможні самі забезпечити публічну безпеку та порядок на території нашої громади, боротися зі злочинністю, тому ми спільними зусиллями забезпечуємо з колегами безпеку нашої громади.

Також одним із частих  чергувань офіцерів громади є чергування на блокпосту, на якому у денний час здійснюється періодична перевірка транспортних засобів, та підозрілих осіб, а в період комендантської години з 00:00 по 5:00 годину здійснюється ретельна перевірка, як транспортних засобів так і осіб які перебувають у них.

Таким чином, я зобов'язуюся продовжувати працювати в напрямку покращення безпеки, забезпечення порядку та розвитку нашої громади. Я відкритий до співпраці з вами, громадою, і готовий приймати ваші побажання та ідеї щодо поліпшення ситуації у нашій громаді. Я незмінно дотримуюсь принципів законності та захищаю права кожного громадянина.

Моя мета - створити безпечне та гармонійне оточення для всіх громадян, і я зобов'язаний продовжувати вдосконалюватися та відповідати високим стандартам служби. Дякую вам за увагу. Разом ми зможемо зробити нашу громаду безпечнішою та процвітаючою для всіх її мешканців. Дякую за вашу підтримку!

Віталій ПІСТУНЕНКО                              

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних