Громадське обговорення про перейменування вул. 80-ї Гвардійської дивізії на вул. Максима Римського у селі Ольгопіль Ольгопільської територіальної громади

Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці 80-ї Гвардійської дивізії на вулицю Максима Римського у селі Ольгопіль Ольгопільської територіальної громади

Громадське обговорення оголошується з метою широкого фахового формування та врахування пропозицій громадськості при вирішенні питання перейменування вулиць, увіковічення пам’яті героїв, видатних постатей нашого краю та України.

15:18:41 17.10.2023

Звіт про проведення громадського обговорення питання перейменування вулиці 80-Гвардійської дивізії у с. Ольгопіль на вулицю Максима Римського.

03.04.2023 року на   офіційному сайті Ольгопільської сільської ради було розміщено електронну петицію  Римської Ангеліни Миколаївни з пропозицією перейменувати вулицю 80-Гвардійської дивізії  в с. Ольгопіль на вулицю Максима Римського, який  героїчно  загинув 09.12.2022 року .

15:33:05 24.06.2023