Повідомлення про початок громадського обговорення питання перейменування вулиці Центральна в с.Ольгопіль на вулицю Віталія Олійника

Громадське обговорення буде здійснюватись у формі електронної консультації з громадськістю та громадських слухань. Термін громадського обговорення: 30 днів з дня оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення.

1.Організатор громадського обговорення.

Ольгопільська сільська рада в особі сектора з питань комунальної власності,  архітектури та благоустрою.

2. Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти шляхом перейменування вулицям у с. Ольгопіль Ольгопільської територіальної громади:

Пропонується перейменувати:

1) у селі Ольгопіль:

–  вулицю Центральна на вулицю Віталія Олійника.

3. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння об’єктам права власності (вулицям) імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події:

Звернення громадської організації «Родин загиблих захисників України «Серце назовні» від 25.05.2023 р..

4. Строк, місце, час проведення громадського слухання :

Організатор громадських слухань - сектор з питань комунальної власності,  архітектури та благоустрою.

Проведення громадських слухань – 22  червня 2023  року о 10:00 год. у малому залі Ольгопільського сільського будинку культури за адресою: вул. Центральна, 131, с. Ольгопіль, Гайсинський р-н, Вінницька обл.

Початок реєстрації учасників – 09:30 год. Для реєстрації необхідно мати паспорт громадянина України із реєстрацією місця проживання у Ольгопільській  територіальній громаді.

5. Поштова адреса та (або) адресу електронної пошти, номер телефону, строк і форму для подання пропозицій (зауважень):

Ольгопільська сільська рада, вул. Центральна , 131, с. Ольгопіль, Гайсинський р-н,  Вінницька обл., 24830 (для подання (направлення) письмових звернень).

Адреса електронної пошти (для подання електронних звернень):

Olgopil-rada@ukr.net

6. Місцезнаходження та (або) адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

Cектор з питань комунальної власності,  архітектури та благоустрою Ольгопільської сільської ради, вул. Шляхова , 13, с. Ольгопіль, Гайсинський р-н,  Вінницька обл., 24830

7. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:

Шестаківський Олег Валерійович – завідувач сектором з питань комунальної власності,  архітектури та благоустрою Ольгопільської сільської ради.

8. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

Звіт про результати громадського обговорення оприлюднюється на офіційному вебсайті Ольгопільської  сільської ради (www.Olgopilska-gromada.gov.ua) протягом трьох днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).