Юридична порада для молодих батьків

Дата: 27.07.2021 08:50

Законодавством встановлено строк для державної реєстрації народження дитини – 1 місяць.

Державна реєстрація проводиться за місцем народження дитини або за місцем проживання її батьків чи одного з них за їх заявою. А в разі хвороби, смерті батьків або інших причин неможливості зареєструвати народження – за заявою родичів, інших осіб, уповноваженого працівника закладу охорони здоров’я, у якому народилася або на цей час перебуває дитина.

Необхідні документи:
медичне свідоцтво про народження, медична довідка про перебування дитини під наглядом лікувального закладу;
паспорта або паспортні документи, що посвідчують особи батьків;
документ, який є підставою для внесення відомостей про батька дитини (свідоцтво про шлюб, заява матері, спільна заява батька та матері, заява батька про визнання батьківства).

Опубліковано  за матеріалами https://ochinfo.in.ua