Тепло від дому до окопу

Дата: 25.11.2022 14:27

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб започаткував акцію «Тепло від дому до окопу!», мета якої – зігріти наших захисників і захисниць цієї зими.

В рамках програми, Ольгопільська сільська рада передає гуманітарному штабу одну буржуйку, три штикові лопати, три сокири, кирку, скоби та цвяхи.
Допомагаємо державі - допомагаємо ЗСУ.

До відома: Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. Він об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська.