Як отримати довідку про зареєстроване місце проживання?

Дата: 19.07.2023 09:14

заставка МінреінтеграціїДля отримання певних адміністративних чи соціальних послуг необхідно надати документ про зареєстроване місце проживання.

У ДМС роз’яснюють, що таким документом є витяг із реєстру територіальної громади.

Отримати витяг можна таким чином:

• звернутися до органу реєстрації або до ЦНАПу;

• отримати витяг у застосунку або на порталі Дія.

Важливо! Витяги з реєстру територіальної громади, отримані в електронній або паперовій формі, мають однакову юридичну силу.

Слід зазначити, що для підтвердження місця проживання, зареєстрованого до 1 грудня 2021 року, можна подавати відомості про місце проживання, які були внесені до:

• паспорта громадянина України у формі книжечки;

• паспорта громадянина України або закордонного паспорта у формі е-паспорта чи е-паспорта для виїзду за кордон;

• витягу з реєстру територіальної громади.

Джерело: https://minre.gov.ua/