Ювенальна превенція: Створення безпекового середовища для дітей

Дата: 21.03.2024 14:55

Сьогодні, 21.03.2024 р., за участі голови Ольгопільської сільської ради Миколи Савченка та начальника відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Людмили Люлько відбулась робоча зустріч зі старшим інспектором сектору ювенальної превенції Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області Надія Розвод.

Інспектор ювенальної превенції розповіла про необхідність взаємодії та створення і безпекового середовища для дітей, зокрема вжиття заходів щодо відкриття приміщень, дружніх до дитини, для використання за методикою «Зелена кімната».

Також Надія Розвод розповіла про проект «Служба освітньої безпеки задля удосконалення безпекової складової в закладах загальної середньої освіти на території Ольгопільської територіальної громади.

Учасники засідання вирішили, з метою захисту прав дітей, які потерпіли чи є свідками в кримінальних провадженнях, пов’язаних з насильством та надання таким дітям комплексної підтримки необхідності відкриття приміщення дружнього до дитини за методикою «Зелена кімната» . Також для удосконалення безпекової складової в закладах загальносередньої освіти, забезпечення безпеки дітей під час навчального процесу на території Ольгопільської територіальної громади, в рамках впровадження проекту «Служба освітньої безпеки», внести пропозицію на найближчу сесію Ольгопільської сільської ради про виділення коштів для придбання та встановлення у ЗЗСО аркових металодетекторів.