Громадський бюджет стартував!

Дата: 17.05.2024 15:07

Фото без описуШановні мешканці Ольгопільської сільської територіальної громади,

Громадський бюджет стартував!

Згідно з рішенням № 892 Ольгопільської сільської ради оголошено початок реалізації громадського бюджету Ольгопільської сільської територіальної громади з 20 травня 2024 року та затверджено Параметри громадського бюджету на 2024 рік.

ПАРАМЕТРИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ ОЛЬГОПІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2024 РІК

Обсяг коштів громадського бюджету на 2024 рік

330 000 грн

Типи проєктів, гранична вартість проєктів кожного типу та розподіл обсягу коштів громадського бюджету між типами проєктів:

• Максимальна вартість одного проєкту: 150 тис. грн. :

- малі проєкти – до 50 тис. грн;

- великі проєкти – від 50 до 150 тис.грн

Орієнтовний  календарний план

громадського бюджету на 2024 рік

1. Промоційна та інформаційна кампанія

з 17.05.2024 р.

2. Подання проєктів

з 20 травня до 21 червня 2024 р.

3. Експертиза проєктів

з 24 червня до 28 червня  2024 р.

4. Презентація проєктів

з 24 червня до 28 червня  2024 р.

5. Голосування

з 01 липня до 15 липня 2024 р.

6. Визначення  переможців

з 16 липня до 30 липня 2024 р.

7. Реалізація проєктів-переможців

з 2025 р.

Звертаємо Вашу увагу, що з Рішенням, Положенням про громадський бюджет,  Ольгопільської територіальної громади та Формою проєкту Ви можете ознайомитися на сайті Ольгопільської сільської ради у розділі «Громадський бюджет» - «Нормативна база».

Загальний обсяг коштів громадського бюджету на 2024 рік складає 330 000 грн.

Відтепер мешканці громади будуть обирати малі та великий проєкти місцевих  типів:

• Благоустрій сільського простору – облаштування та озеленення територій. Облаштування дитячих майданчиків.
  • Навколишнє середовище – запобігання та ліквідація забруднення навколишнього середовища. Охорона природних ресурсів.
  • Соціальні проєкти – забезпечення вільного доступу людей з обмеженими можливостями до об’єктів населених пунктів Ольгопільської сільської територіальної громади. Адаптація інфраструктури населених пунктів громади під потреби маломобільних категорій громадян. Організація соціальних заходів (консультації, тренінги тощо).
  • Спорт – реставрація та створення спортивних об’єктів. Організація спортивних заходів (змагання, марафони, тощо). Популяризація спорту та здорового способу життя.
  • Освітні проєкти – Покращення освітнього процесу в закладах освіти, в тому числі дошкільної, шляхом впровадження інноваційних методів та облаштування освітнього простору.
  • Культурні проєкти – заходи спрямовані на розвиток культури та мистецтва в громаді (проведення фестивалей, концртів, відновлення культурно-мистецької діяльності, тощо).
  • Безпека та громадський порядок – заходи, спрямовані на посилення громадського порядку, безпеку громадян, захист їхньої власності, цивільного захисту населення.

Поставити запитання та отримати більше інформації  про громадський бюджет Ольгопільської територіальної громади  можна в групі «Громадський бюджет Ольгопільщини».

Приєднуйтесь до спільноти та будьте в курсі всіх новин громадського бюджету нашої громади!

Комісія з питань

громадського бюджету