Привітання голови громади з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2024 14:46

Шановні жителі Ольгопільської громади!

Сьогодні, 28 червня - 28-ма річниця прийняття Конституції України і 856 день від моменту повномасштабного вторгнення військ російської федерації в Україну. В умовах нашої боротьби і на тлі незліченних злочинів окупантів, цінності, закладені в Основному Законі, для кожного українця набувають ще вагомішого і більш глибинного змісту.

У Конституції закріплено суверенітет Української держави на всій її території, яка є недоторканною, а захист цього суверенітету є найважливішою функцією і держави і справою всього Українського народу. Конституційний обов'язок щодо захисту України, її незалежності та територіальної цілісності, шанування її державних символів, забезпечення економічної та інформаційної безпеки йде від  серця кожного українця, виходить з глибин нашої історії та передається з покоління в покоління. Дієвість цієї норми Конституції українці демонструють на практиці впродовж вже понад 10 років війни, яку рф розв’язала і веде проти України.

Ми протистоїмо агресору, який зневажає юридичні норми, міжнародне право, за підтримки закордонних партнерів наближаємо нашу Перемогу, логічним 'продовженням якої буде притягнення до відповідальності держави-терориста. А цивілізований світ отримає шанс на встановлення стійкого миру та успішну реконструкцію глобальної системи колективної безпеки.

У цей день дякуємо кожному, хто сьогодні в строю боронить нашу землю від окупанта. Спасибі кожному українцю за незламність.
Нині у кожного свій фронт. Його ефективність - це запорука надійного тилу наших воїнів, які на передовій та мають відчувати, що тил – надійний і міцний.
Тож, шановні українці, зичимо вам такого бажаного миру, подальшої плідної праці на благо українського суспільства! Натхнення будувати і захищати Україну як суверенну і незалежну, демократичну, соціальну, правову державу!
За нами правда. З нами Бог. З нами міжнародна спільнота, прогресивні країни Європи й світу! І Перемога буде за нами!
Все буде Україна!
Слава Героям!