Відбулась сесія Ольгопільської сільської ради.

Дата: 15.04.2021 10:06

13 квітня 2021 року   відбулась   7  сесія 8   скликання  Ольгопільської сільської ради,  яку провів Ольгопільський сільський голова Микола Савченко.

Розглянуто наступні питання:

1.  Про створення постійно-діючої  комісії по розгляду питань       соціально-побутового забезпечення непрацездатних громадян при  Ольгопільській сільській раді. Доповідала  начальник відділу  соціального захисту, соціального забезпечення та охорони здоров’я   Скоцеляс Марія Іванівна.

2.  Про порядок прийняття регуляторних актів Ольгопільської сільської    ради.  Доповідав начальник відділу правового та кадрового забезпечення Гарник Анатолій Вікторович.

Начальник фінансового відділу   Крутоус Лариса Віталіївна   доповіла по наступних питаннях:

1. Встановлення   ставок місцевих  податків і зборів на території Ольгопільської сільської  ради   на 2022.

2.  Про Програму підтримки комунального некомерційного підприємства       «Ольгопільський центр первинної медико-санітарної допомоги»      Ольгопільської сільської ради.

3  Про затвердження договору про передачу видатків і       міжбюджетних трансфертів із бюджету Ольгопільської сільської       територіальної громади до бюджету Чечельницької селищної  територіальної громади  у 2021 році.

4. Про  затвердження  Положення про цільвий  фонд Ольгопільської сільської    територіальної громади.  .

5.  Про  внесення  змін до бюджету Ольгопільської сільської територіальної     Громади на 2021 рік.

Завідувач сектором   з питань комунальної власності, архітектури та благоустрою Шестаківський Олег Валерійович доповів по таких питаннях:

1.  Про внесення змін до Програми поліпшення техногенної та пожежної        безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності,   розвитку     інфраструктури підрозділів Державної служби України з надзвичайних      ситуацій на 2021-2025 роки затвердженої рішенням 5  сесії 8 скликання ві    26.02.2021 року № 100.

2. Про розгляд  та  оприлюднення  проекту рішення «Про затвердження  Правил благоустрою Ольгопільської територіальної громади    Гайсинського району Вінницької області».

По питанню  скорочення чисельності штатних одиниць закладів освіти      Ольгопільської сільської ради доповіла начальник відділу  освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму  Люлько Людмила Володимирівна.

Також було розглянуто  звернення громадян стосовно земельних питань по яких доповідала  завідувач сектором земельних ресурсів Гарник Анна Сергіївна .

Під час проведення сесії  свою позицію  стосовно питань порядку  денного висловлювали депутати  Ольгопільської  сільської ради Воліковський Валентин Михайлович,  Брезін Юрій Георгійович, Жданова Оксана Анатоліївна.

Серед членів виконавчого комітету   свою позицію  щодо скорочення  чисельності працівників дошкільних установ  висловила директор ДНЗ  «Яблунька»  Шевчук Вікторія Василівна.