За сприяння СТОВ АФ «Ольгопіль» та ФГ «Гулове» людям похилого віку Ольгопільської громади передано продуктові набори з нагоди Великодня.

Дата: 30.04.2021 16:57

Великдень – одне з найбільших українських свят, яке символізує перемогу життя над смертю, добра над злом,  любові над ненавистю, весняного тепла над зимовим холодом.

Але сьогодні  не кожна літня  людина може  дозволити собі  широкий асортимент продуктів,  у своєму великодньому кошику. Саме тому,   з метою підтримки людей  старшого покоління, що проживають на території Ольгопільської  громади,  за сприяння   агрофірми «Ольгопіль» - керівник Каленич П.Є . та ФГ «Гулове»  с. Берізки  - керівник Стащенко А.А.  жителям громади, які досягли 85 річного віку,   було вручено  великодні кошики .

Подарунки отримали  113 жителів громади,   а саме:  с. Ольгопіль – 44,   Берізки -  12, Любомирка – 12, Демівка – 18.   Цікаво що найбільше довгожителів у нашій громаді проживає у Стратіївці, куди передано    – 27 кошиків.