В Ольгополі з залученням безробітних громадян проведено благоустрій кладовища.

Дата: 07.05.2021 09:25

06 травня  в рамках співпраці  Ольгопільської сільської ради  та Чечельницького  центру   зайнятості проведено благоустрій кладовища ( серед населення «Піщанське кладовище»).  Всього у роботах  взяли участь  23  жителя с. Ольгопіль, які перебувають на обліку  у  центрі   зайнятості. З території кладовища вивезено сміття,  упорядковано місце для прощання з померлими,  розчищено  територію від молодої порослі.  Планується  07 травня провести грейдерування під’їзних шляхів.

На наступному тижні заплановано  прибирання іншого кладовища ( серед населення    «Загоранське»). Сільська рада пропонує  всім небайдужим громадянам долучитись до цього заходу. Про час проведення можна дізнатись за телефоном 0638442521.