Увага ! Важлива інформація для одержувачів субсидій.

Дата: 11.05.2021 16:08

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО  ЗАХИСТУ ОЛЬГОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ.

У зв’язку з прийняттям  Постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»    прийом документів для призначення субсидій з 01 травня 2021 року мешканцям Ольгопільської територіальної  громади буде проводитись після затвердження Міністерством  соціальної політики форм декларації та заяви.

Житлову субсидію особам, які звернулися за її призначенням у травні – вересні 2021 року, буде призначено починаючи з травня 2021 року та лише у готівковій формі.

З урахуванням нових змін житлова субсидія не призначається, якщо хтось із членів сім’ї або складу домогосподарства:

• протягом року перед зверненням купив земельні ділянку, квартиру, будинок, транспортний засіб, цінні папери, віртуальні активи та інші товари довгострокового вжитку на суму понад 50 тис. грн.;
  • на момент призначення субсидії має на банківському рахунку кошти, загальна сума яких перевищує 25 – кратний розмір прожиткового мінімуму  для працездатних осіб станом на 1 січня;
  • сім’я має заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, яка перевищує 340грн.;
  • громадянин не повернув надміру перераховану ( виплачену) суму житлової субсидії за попередні періоди її одержання;
  • перебував за кордоном сукупно більше 60 днів ( буз урахування відрядження, лікування, навчання або догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку );
  • за рік перед звернення за призначенням житлової субсидії купив іноземну валюту або банківські метали на суму понад 50 тис. грн.;
  • має заборгованість по сплаті аліментів;
  • володіє автомобілем, з дати випуску якого пройшло менше 5 років, або якщо сім’ї є більше одного автомобіля, з дати випуску якого пройшло менше 15 років;
  • не навчався, не працював і не мав офіційного статусу безробітного за інформацією податкової та Пенсійного фонду;
  • має у власності більше ніж одне житлове приміщення ( будинок, квартира), крім житла, яке розташоване на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополь, та у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, або житла, непридатного для проживання, що підтверджено відповідним актом.

Окрім того, Постановою передбачено скасувати діяльність та повноваження комісій, утворених місцевими органами влади, щодо прийняття рішення про призначення житлових субсидій в окремих випадках за наявності умов, за яких така субсидія не призначається.