Молодий спортсмен з Ольгополя став чемпіоном України з рукопашного бою.

Дата: 19.05.2021 15:35

15-16 травня у м. Київ в Олімпійському коледжі імені Івана Піддубного   відбулись змагання Кубку України серед дорослих та Чемпіонату України серед юніорів з рукопашного бою.  У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів зі всієї України.

У результаті  виснажливих поєдинків чемпіоном України   серед юніорів , у ваговій категорії  до 85 кілограмів,   став житель Ольгопільської громади -  Олександр Мочульський.

Олександр народився  в с. Ольгопіль 08 грудня 2003 року у сім’ї Галини та Олександра Мочульських. Мати працює  бухгалтером  у Ольгопільській сільській раді, батько майстром виробничого навчання у Ольгопільській філії Комаргородського вищого професійного технічного училища.

Ольгопільська громада  бажає  нашому спортсмену  подальших  спортивних  звершень  та нових перемог.