Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Любомирського ЗЗСО Ольгопільської сільської ради

Дата: 26.05.2021 14:19

• найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Любомирський заклад загальної середньої освіти Ольгопільської сільської ради, що знаходиться за адресою: 24833, Вінницька область, Гайсинський район, село Любомирка, вулиця Володимира Сліпенчука, будинок 1.

• найменування посади та умови оплати праці:

Директор Любомирського закладу загальної середньої освіти Ольгопільської сільської ради.

Посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розряді працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», інших нормативних документів.

• кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»:

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянина України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (або спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, вільно володіє державною мовою, пройшла конкурсний відбір та визначена переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Повноваження керівника закладу загальної середньої освіти визначається законодавством та установчими документами закладу освіти.

• вичерпний перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі у конкурсі:

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою (диплом, атестат);
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  •  копія військового квитка або інший документ про військовий облік (для військовозобов’язаних).

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені вище документи подаються особисто (або подає уповноважена особа згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Кінцевий строк подання документів: 14.06.2021року.

Місце подання документів: відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради, що знаходиться за адресою: 24830, село Ольгопіль, вулиця Дружби, будинок 2, Гайсинський район, Вінницька область.

• дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість:

Конкурсний відбір відбудеться за адресою: 24830, село Ольгопіль, вулиця Центральна, будинок 131, Гайсинський район, Вінницька область. 29.06.2021 об 11:00 годині.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

• перевірки знання законодавства України у сфері освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 №988-р;
  • перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;
  • публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти. А також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведення презентації та в межах змісту конкурсного випробування.

Конкурс складається з таких етапів:

• оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Ольгопільської сільської ради та на офіційному веб-сайті відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради;
  • прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі – 26.05.2021 року по 14.06.2021 року;
  • перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам та допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі з 15.06.2021 року по 18.06.2021 року.
  • ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу.
  • проведення конкурсного відбору (іспиту) серед претендентів на посаду керівника закладу освіти.
  • визначення переможця конкурсу та оприлюднення результатів конкурсу – протягом двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору.

Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

• прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі:

Євтушенко Світлана Федорівна, 09725588670, olgopol_osvita@ukr.net