Розпочато прийом он-лайн заявок на участь у конкурсі бізнес-планів для підприємців-початківців

Дата: 28.05.2021 09:12

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №315 «Про затвердження  Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)» та в рамках  виконання заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки  з 25 травня  2021 року оголошено про початок  конкурсу  бізнес-планів для підприємців-початківців.

У конкурсі можуть приймати участь

• юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які зареєстровані  та здійснюють підприємницьку   діяльність у Вінницькій області не більше  двох років;
  • громадяни України віком від 18 років, зареєстровані у Вінницькій  області, які  мають  намір розпочати підприємницьку діяльність.

Переможці конкурсу отримають грант (безповоротну фінансову підтримку) за рахунок коштів обласного бюджету

Розмір фінансової підтримки

• до 50,0 тис.грн. – реалізація бізнес-планів у різних сферах діяльності незалежно від  місцезнаходження;
  • до 80,0 тис.грн. – реалізація  бізнес-планів яких передбачається у різних сферах діяльності виключно у сільській місцевості;
  • до 100,0 тис.грн. – реалізація  бізнес-планів передбачає співфінансування у розмірі не менше 30% від суми гранту.

Конкурс проводиться в 3 етапи

Перший етап –  проведення інформаційної кампанії та прийом онлайн-заявок з 25 травня по 02 липня 2021 року;

Другий етап –  проведення  семінарів-консультацій  для учасників Конкурсу з підготовки, написання та оформлення бізнес-планів та  подача бізнес-планів учасників для участі у конкурсі з 05 липня по 31 липня 2021 року;

Третій етап – розгляд та оцінка бізнес-планів учасників Конкурсною комісією, визначення переможців Конкурсу з 02 серпня по 15 серпня 2021 року.

Перелік документів для участі у конкурсі

1. Он-лайн заявка (подайте відповідну анкету):
  • Заявка (анкета для громадян України) на участь у Конкурсі бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи) 2021 рік: https://forms.gle/aCTGZ3dtqEtYTc1b8
  • Заявка (анкета для діючих ФОП та інших юридичних осіб ) на участь у конкурсі бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи) 2021 рік:

• Для громадян і для підприємців/підприємств форми заявок різні.
  • Заповнена заявка має бути подана он-лайн до 24:00 год.  02 липня 2021 року.
  1. Бізнес-план (Аплікаційна форма)

• Бізнес-план для участі у конкурсі має бути поданий до 18:00 год. 02 серпня 2021 року в електронному та друкованому вигляді.

В електронному вигляді на e-mail: stina.org@gmail.com та друкованому вигляді за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна 14, оф. 205, або на відділення Нової Пошти, відділення 3, вул. Соборна 89, отримувач Вознюк Оксана Петрівна, тел. 0671745691, комісію оплачує відправник.

1. Довідка подається в друкованому вигляді разом з бізнес-планом у довільній формі про відсутність обмежень, визначених пунктом 4 розділу ІІІ Положення.

Виконавчий адміністратор конкурсу

Громадська  організація «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна».

Керівник спілки – Печалін Олександр Валентинович

Контактна особа, адміністратор спілки – Вознюк Оксана Петрівна,

тел.: 0671745691, e-mail: stina.org@gmail.com

Детальна інформація  про конкурс  за посиланням: https://stina.org.ua/konkurs-biznes-planiv-dlya-pidpryyemtsiv-pochatkivtsiv-2021/