Сьогодні, 1 червня, в Ольгополі проведено День захисту дітей.

Дата: 01.06.2021 13:49

Сьогодні відділом освіти Ольгопільської  сільської  ради   спільно  з  станцією юних натуралістів  та службою у справах дітей було проведено День  захисту дітей  в Ольгопільській громаді.

Свято було засновано у 1949 році за рішенням сесії Міжнародної демократичної федерації жінок. Уперше відзначалося у 1950 році в 51 країні світу. В Україні День захисту дітей відзначається згідно з указом Президента від 30 травня 1998 року.

Під час проведення  свята  найбільш активні діти, які протягом року брали участь у різних  конкурсах,  отримали відзнаки  та подарунки. Для дітей  проведено флешмоби та майстеркласи.

Приєднуємось до всіх  гарних  побажань та щиро вітаємо наших найменших жителів громади з  цим святом.

Нехай Ваше дитинство буде   мирним та  щасливим,  а спогади про нього в дорослому житті завжди приноситимуть лише позитивні емоції.