Представники Ольгопільської громади взяли участь у турнірі з настільного тенісу у м. Гайсин

Дата: 18.06.2021 08:57

17 червня в м. Гайсин   відбувся  турнір  з  настільного тенісу, який проводився  з ініціативи  народного депутата  України  Ірини Борзової,   за  сприяння  комітету Верховної Ради України з питань молоді  та спорту та Федерації  настільного тенісу Вінницької області.

Організатором турніру   виступили Гайсинська районна  державна адміністрація та Гайсинська  районна рада. На турнірі  були присутні очільники району голова районної  державної адміністрації Людмила Головашич,  її  заступник Олег Храновський, заступниця  голови  районної  ради Оксана Матвієнко.

Від  Ольгопільської громади  участь в турнірі  взяли:

Луценко  Володимир Іванович, 02.08.1971 р.н., с. Ольгопіль;

Марківський  Сергій Миколайович, 20.07.1995 р.н., с. Ольгопіль;

Шаповалов  Максим Віталійович, 23.02.2003 р.н., с. Ольгопіль;

Шарапанівський Вадим Олегович, 21.06.1999 р.н. с. Демівка.

Боротьба  на турнірі  була не простою але наші спортсмени склали гідну конкуренцію   всім учасникам.  Так Вадим Шарапанівський дійшов до півфіналу та програв переможцю турніру.  Сергій Марківський та Володимир Луценко дійшли до чвертьфіналу.

Найкращий  результат показав  Шаповалов Максим, який переміг  серед спортсменів наймолодшої вікової  категорії. Саме він включений до збірної Гайсинського району та  буде виступати   в обласному турнірі на приз народного депутата України  Ірини Борзової.

Переможці турніру отримали цінні призи від керівників району  та почесні дипломи.