З нагоди 30 -річчя незалежності в Ольгополі виступить народний артист України Роман Рудий.

Дата: 11.08.2021 15:29

21 серпня  о 17 годині  на площі Поетів  с. Ольгопіль відбудуться  урочисті  заходи  з нагоди Дня незалежності України. За рахунок  спонсорської підтримки агрофірми «Ольгопіль»  в цей  день пройде концерт народного артиста України Романа Рудого.  Крім звання народного Роман Рудий  є засновником тернопільського гурту «Світозари», композитором, аранжувальником.  Протягом свого творчого шляху отримав безліч  державних нагород. В своїй творчості він оспівує красу рідної землі, сімейні цінності.

Також  заплановано  виступ  хору агрофірми «Ольгопіль», представників  художньої самодіяльності  громади та  виставка  народних  майстрів.