Голова Ольгопільської громади Микола Савченко власним прикладом закликає всіх зробити щеплення від коронавірусу.

Дата: 12.08.2021 11:40

В  Україні  триває    вакцинація громадян від  особливо небезпечної   інфекційної хвороби, зумовленої  коронавірусом  COVID-19.     Станом на 11 серпня зроблено  6 846 399 щеплень   (+167 673 за попередню добу). У Вінницькій  області  – 178 988 (+4 282).

Сьогодні 11 серпня голова Ольгопільської громади Микола Савченко відвідав  центр надання первинної медико-санітарної допомоги Ольгопільської  сільської ради   де йому зробили   щеплення  вакциною CoronaVac.

Ольгопільському центру ПМСД надано  600 доз даної вакцини, відкрито пункт вакцинації. Також існує можливість виїзду у населені пункти громади.

Вакцинуватись можна в пункті щеплення,який знаходиться на території Ольгопільської АЗПСМ, який працює з 8.00-до 15.45 кожного дня.

За консультацією звертатись до свого лікаря :

Вовкодав В.В.(0978688805),

Ковальчук В.Ю.(0984723304)