Про стан захворюваності на коронавірусну хворобу на території Вінничини

Дата: 27.10.2021 12:52

Як  інформує Вінницька обласна  державна  адміністрація станом на  26 жовтня   коронавірус виявлено у 394 осіб

Впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 1952 зразки на COVID-19 (в т.ч. ОЦКПХ – 1314, Меділабс-557, Центр ІХ -46, міський лікувально-діагностичний центр – 35, Могилів-Подільська ОЛІЛ-0).

Зареєстровано 394 підтверджених випадки захворювання.

Одужали 74425 осіб в тому числі 4065 дітей та 4017 мед.працівників.

За останню добу одужали 265 осіб.

На даний час хворіє 6039 осіб із них:471 дитина та 153 медики.

Загалом в лабораторіях області методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 657194 зразки.

В результаті досліджень у 82445 осіб захворювання підтверджено.

У в наявності тест-системи для ампліфікації на 81200 досліджень та наборів для екстракції РНК на 69700 досліджень. Зареєстровано 1981 летальних випадки.

За цими показниками наша  область  залишається  у  жовтій  зоні. Але як прогнозують фахівці протягом  наступних двох  тижнів  число захворілих  стрімко  збільшуватиметься. Тому  залишилось  дуже  обмаль  часу  для  проведення вакцинації.

Також  інформуємо  що  вчора  відбулось  засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних  ситуацій  яким переведено  у червону  зону  ще 7 областей  (Житомирську, Івано-Франківську, Київську, Луганську, Львівську, Хмельницьку та Чернігівську області).