На Вінниччині за минулу добу коронавірус виявлено у 298 осіб

Дата: 02.11.2021 08:53

Впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 1518 зразків на COVID-19 (в т.ч. ОЦКПХ – 1034, Меділабс-484, Центр ІХ-0, міський лікувально-діагностичний центр – 0, Могилів-Подільська ОЛІЛ-0). Зареєстровано 298 підтверджених випадків захворювання.

Одужали 75364 особи, в тому числі 4161 дитина та 4035 мед.працівника.

За останню добу одужали 127 осіб.

На даний час хворіє 7913 осіб із них:569 дітей, 201 медиків.

Загалом в лабораторіях області методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 670885 зразків.

В результаті досліджень у 85356 осіб захворювання підтверджено.

У наявності тест-системи для ампліфікації на 71200 досліджень та наборів для екстракції РНК на 59600 досліджень.

Зареєстровано 2079 летальних випадків.

#Гайсинська_РДА