В Україні оновлено рівні епіднебезпеки

Дата: 02.11.2021 08:54

Вінниччина потрапила до «помаранчевої» зони. За тиждень із 23 до 29 жовтня в Україні виявили 153 289 нових випадків COVID-19, зокрема, захворіли 10 909 дітей та 2 553 медичні працівники. Госпіталізували 34 891 людину, летальних випадків — 3 849. Одужали 60 130 людей.

У «жовтій» зоні дві області — Кіровоградська і Закарпатська.

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 запроваджено у 8 областях — Рівненській, Сумській, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій. З понеділка, 1 листопада, у «червону» зону переходить і столиця.

Решта 14 областей у «помаранчевій» зоні.

Рівень захворюваності в Україні становить 703 випадки на 100 тис. населення при визначеному показнику зеленого рівня 75 на 100 тис. населення.

Найвищий рівень захворюваності в Херсонській області — 1 343 випадки на 100 тис. населення, у Сумській — 1 193, у Луганській — 1 096, у Житомирській — 1 017.

Показник госпіталізацій хворих із COVID-19 перевищено у 21 регіоні і у середньому по країні складає 91,6 випадків на 100 тис. населення при визначеному показнику 60 на 100 тис. населення.

Станом на 28 жовтня найвищий показник завантаженості ліжок із киснем у Донецькій області — 88,9%, у Сумській — 82,7%, у Запорізькій — 82,6% (при визначеному показнику 65%).

Докладніше: https://bit.ly/2XVSoqp

Наголошуємо, вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.

Не зволікайте й не ризикуйте власним здоров’ям, вакцинуйтеся! Перелік пунктів/центрів вакцинації від COVID-19?https://list.covid19.gov.ua/

Щоб уникнути впливу вірусу, продовжуйте дотримуватися простих правил:

гігієна рук: ретельно та часто мийте руки близько 40 секунд, за відсутності такої можливості — користуйтеся антисептиками з вмістом не менше 70% спирту;

не торкайтеся обличчя, особливо очей, рота, носа, оскільки саме через них інфекції найлегше проникнути в організм;

фізична дистанція — 1,5 метра від інших;

одягайте маску в громадських місцях, слідкуйте, щоби маска закривала й ніс, і рот;

дотримання етикету кашлю: кашляйте та чхайте в згин ліктя чи одноразову хустинку;

слідкуйте за своїм здоров’ям, і якщо з’являються симптоми захворювання, невідкладно звертайтеся до лікаря.

#Вакцинація

#Гайсинська_РДА