Відбулась 15 чергова сесія Ольгопільської сільської ради у роботі якої взяв участь голова Гайсинської районної ради Віталій Савчук.

Дата: 21.12.2021 16:45

Ця  сесія  була  одною з найважливіших для  подальшого розвитку громади. Основними питаннями що були розглянуті  на ній  був бюджет Ольгопільської територіальної громади на  2022 рік  та програма економічного та соціального розвитку громади.  Іншими важливими питаннями  було  прийняття  відповідних програм таких  як: програма розвитку  житлово-комунального господарства та благоустрою на 2022 рік, програма підтримки комунального підприємства, програма «Шкільний автобус», програма забезпечення харчування  дітей.

Також депутатами підтримано рішення про створення   публічної  бібліотеки  Ольгопільської сільської ради на  базі сільських бібліотек. На сесії прийнято рішення про порядок  та умови оплати праці працівників сільської ради  та сільського голови.

Голова   Гайсинської районної ради Віталі Савчук у своєму виступі підкреслив  злагоджену роботу депутатського корпусу, ознайомив   присутніх  з  подальшими перспективами реформи децентралізації та розвитку місцевого самоврядування  та передав  почесні  грамоти  з нагоди Дня  місцевого самоврядування для працівників сільської ради.