Привітання голови Ольгопільської територіальної громади з Новорічними та Різдвяними святами.

Дата: 31.12.2021 09:58

Вітаю  усіх жителів Ольгопільської територіальної громади  з новим 2022 роком. Рік що минає став початковою точкою відліку  в історії нашої громади. Ми почали вчитися разом вирішувати спільні проблеми,  сформували команду фахівців, об’єднали  депутатський корпус і виконавчий комітет для спільної праці.    Разом  із здобутками виявили і багато нових проблем, з якими налаштовані боротися у новому році.  Щиро сподіваюся   що новий рік принесе  мир у нашу  державу   та добробут  у наші родини.

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай ці традиційно світлі, добрі для нашого народу свята
Ваші сім’ї зустрінуть у радісній, доброзичливій, теплій атмосфері. Нехай у ваших домівках панують добробут і злагода.

Хай рік Водяного Тигра стане для вас періодом абсолютних успіхів, нескінченних перемог, незвичайних подій, регулярних щасливих моментів і гідних вчинків.  Здоров’я Вам, родинного тепла та здійснення мрій !

Щасливого Нового року і веселого Різдва!

З повагою голова територіальної громади                  Микола САВЧЕНКО