Засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19

Дата: 31.01.2022 16:02

31 січня 2022 року відбулось обласне онлайн-засідання за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій. Відкрив та вів засідання заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.

За оперативною інформацією ДУ «Вінницький обласний Центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 2257 зразків на COVID-19. В 1070 випадках отримано позитивний результат.

Одужали 111481 осіб, в тому числі 7605 дитини та 4878 медичних працівника.

Заступник директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Тетяна Бондаренко використовуючи презентаційні матеріали поінформувала про загальну ситуацію щодо рівня захворюваності на COVID-19 в регіоні.

Вона повідомила, що станом на 31.01.2022 року в 21 опорній лікарні області, на стаціонарі перебуває 1294 пацієнта із підтвердженим COVID-19 та 76 пацієнтів з підозрою на коронавірус. В КНП "Тульчинська ЦРЛ" Тульчинської міської ради – 24 хворих, у в КНП "Томашпільська ЦРЛ" – 29. Станом на 31.01.2022 року в медичних закладах району забезпечення киснем відповідно становить 0,43 та 0,90 тонн.

По області динаміка COVID-19 станом на 31.01.2022 складає:

- Виявлено в 131297

- Одужало 111481