Поліцейський офіцер громади. Його функції та завдання.

Дата: 09.02.2022 16:01

08 лютого на території Ольгопільської територіальної громади  відкрито  43-тю поліцейську станцію на території Вінничини. Проєкт «Поліцейський офіцер громади» був ініційований керівництвом Національної поліції у 2018 році та був підтриманий Кабінетом міністрів, Міністерством внутрішніх справ та міжнародними донорами.  Проєкт офіційно стартував 28 травня 2019 року, коли 34 поліцейських офіцерів громади розпочали службу в 22-х об'єднаних територіальних громадах Дніпропетровської області.

Для реалізації цього проекту на території Ольгопільської територіальної громади депутатами Ольгопільської сільської ради було прийнято рішення про виділення коштів з бюджету громади,   на придбання службового автомобіля для поліцейського офіцера.  Сільська рада  надала персональний ком’ютер.   Агрофірмою Ольгопіль обладнано службове приміщення  з усіма  зручностями, забезпечено всі умови для повноцінної роботи.

Поліцейський офіцер громади  буде виконувати такі завдання:

- братиме активну участь в житті  громади;

- особисто налагодить контакт з кожним її мешканцем;

-  проводитиме профілактичну роботу серед місцевого населення (тематичні зустрічі, виступи в школах, спільні ініціативи тощо);

- тісно співпрацюватиме з жителями;

- допомагатиме вирішувати конфліктні ситуації;

- контролюватиме дотримання фізичними та юридичними особами правил та порядку зберігання і використання зброї;

- боротиметься з рейдерством і бракон'єрством;

- забезпечуватиме порядок та безпеку на території  громади.

Поліцейським офіцером Ольгопільської громади буде працювати Пістуненко Віталій Юрійович, який пройшов всі  ступені відбору на дану посаду такі як: тестування, співбесіда з  головою громади та комісією,   поліграф. Також він   пройшов  навчання, яке включає практичні навички, опанування специфіки поліцейської діяльності в сільській місцевості.

Такий проект значно  зміцнить  стан законності та правопорядку  на території громади та створить більш  безпечне середовище  для проживання .