Подяка мешканцям громади за активність та патріотизм.

Дата: 28.02.2022 19:11

Ольгопільська сільська  рада та голова громади  Микола  Савченко  щиро вдячні мешканцям громади за активну участь у заготівлі  продуктів харчування, заготівлі  мішків  з піском, будівельних матеріалів, медикаментів. Багато людей допомагали своєю працею, вміннями, ділилися досвідом та виконували інші корисні справи. Всіх не перерахувати. Кожна невелика справа дасть в сумі  результат. Ми вдячні кожному.

Разом ми сила. Разом до перемоги.