Ольгопільська територіальна громада звернулась до міжнародної спільноти стосовно закриття повітряного простору над Україною

Дата: 05.03.2022 19:17

Сьогодні 05 березня відбулась  19 сесія 8 скликання Ольгопільської сільської ради депутатами Ольгопільської сільської ради одноголосно  підтримано звернення   до  Організації Об’єднаних Націй, усіх країн- учасниць Північноатлантичного альянсу, Сполучений Штатів Америки, Великобританії та усієї міжнародної спільноти щодо необхідності закриття неба над Україною.

Таке рішення врятує   тисячі життів та  наблизить День перемоги над новою фашистською країною Російською федерацією.

Дане рішення  буде  направлене  до  вище перелічених організацій  та оприлюднено  в газеті «Чечельницький вісник» та на офіційному вебсайті сільської ради.

Повний текст звернення.