23 квітня 2022 року в Ольгопільській громаді оголошено Днем жалоби

Дата: 23.04.2022 09:53

Відповідно до розпорядження сільського голова Ольгопільської  територіальної громади від 22 квітня 2022 року № 16/02-05 у зв’язку  з трагічною загибеллю військовослужбовця Збройних сил України Кудревича  Віктора Миколайовича, 10 липня 1979 року народження, жителя села Ольгопіль  Гайсинського району  Вінницької області, який  загинув  20 квітня 2022 року в ході  масштабного вторгнення  росії на територію України, російсько-української війни , з метою вшанування  пам’яті загиблого:

1. Оголосити 23 квітня 2022 року днем жалоби в Ольгопільській сільській територіальній  громаді.

2. На знак  вшанування  пам’яті захисника у день жалоби на всій території громади приспустити Державні  прапори України з траурною стрічкою на будинках і  спорудах органів місцевого самоврядування громади, підпорядкованих підприємств, установ та організацій, навчальних закладів.

3.  Заборонити концертно-розважальні заходи, спортивні змагання на території громади.

Ольгопільська сільська територіальна громада висловлює щирі співчуття родині загиблого Віктора Кудревича.

Ніщо не заповнить той  біль втрати, який назавжди залишиться в наших серцях.

Герої не вмирають- вони стають янголами захисниками та дивляться на  нас з небес.

Вічна пам’ять  про них буде жити в широких пшеничних полях, синьому небі, бистрих водах.

Вічна слава Герою !