Звернення голови громади щодо загибелі Віктора Кудревича

Дата: 23.04.2022 09:57

Шановні односельчани  !

Тяжке, невимовне горе і пекучий біль прийшли і в нашу територіальну громаду....Сьогодні Ольгопіль прощається зі своїм славним героєм-земляком Кудервич  Віктором Миколайовичем, який загинув 20 квітня 2022 року під час виконання свого громадянського обов’язку, віддавши молоде життя в бою з російським агресором за рідну Україну, її цілісність і незалежність, за честь і гідність свого народу.   Війна забирає найкращих синів своєї держави. Цього дня плаче рідна земля за обірваним молодим життям...Віктору Миколайовичу було лише 42 роки, коли в одному із запеклих боїв на території  Миколаївської області під  час артилерійського обстрілу противником зазнав  поранень, які були несумісні з життям. Він,  як і багато інших наших мужніх героїв-українців, поклав своє життя на вівтар Батьківщини.

Народився Віктор Миколайович, 10 липня 1979 року в с. Новоолександрівка  Колончанського району  Херсонської області.

Являвся учасником бойових дій в зоні  проведення антитерористичної операції. Службу в  Збройних силах України за  контрактом  проходив  з 30.01.2017 року по 30.01.2020 року, де  приймав  участь у бойових діях на сході  нашої держави.  З перших днів військової агресії  російської федерації  проти України  з 26.02.2022 року був  мобілізований до лав  Збройних сил України та був направлений до військової частини  А 2960.

Віктор Миколайович  захищав нас, щоб ми з вами, і вся Україна могли мирно далі жити .

Неможливо жодними словами передати той біль втрати, який зараз відчувають батьки, сестра, родина , бо найжахливіше  в житті – ховати свою дитину, брата .

Ми всі в скорботі за своїм земляком. Разом із його рідними та близькими, співчуваючи горю, оплакуємо непоправну втрату,  схиляємо голови перед його світлою пам’яттю.

Низький  уклін родині за Героя!

Герої не вмирають- вони стають янголами захисниками та дивляться на  нас з небес.

Вічна пам’ять  про них буде жити в широких пшеничних полях, синьому небі, бистрих водах.

Нехай земля буде йому  пухом.   СЛАВА УКРАЇНІ!