6 Травня День піхоти

Дата: 05.05.2022 13:59

Що таке піхота?

Піхота - це втомлені руки, що стискають холодну сталь старенького автомата.

Піхота - це люди, які завжди проклинають погоду, але в дощ, сніг, туман і спеку ідуть і мовчки роблять свою роботу.

Піхота - це окопний бруд на берцях, жорстке дерев’яне ліжко в бліндажі і літри кави, випитої уночі перед чергуванням.

Піхота - це наспіх обладнаний спостережник, ворог, який дивиться на тебе через приціл свого кулемету і тисячі життів за твоєю спиною.

Бути піхотинцем нелегко. Але достойно.

Це саме ти підпираєш своїм плечем цей хиткий механізм миру і продовжуєш крокувати вперед - назустріч небезпеці і невідомості, у постійних намаганнях вибороти для країни те, що їй по праву належить!

6 травня в Україні відзначають День піхоти, свято встановлене указом президента України від 19 квітня 2019 року з «метою вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних сил України, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також започаткування сучасних військових традицій»