Дата: 31.05.2022 09:37

30 травня Ольгопіль попрощався зі своїм славним героєм-земляком Жуковим Олександром Олександровичем, який загинув 26 травня 2022 року під час виконання свого громадянського обов’язку, віддавши молоде життя в бою з російським агресором за рідну Україну.

Олександру було лише 28 років, коли в одному із запеклих боїв на території Миколаївської області отримав мінно- вибухове поранення, несумісне з життям. Він, як і багато інших наших мужніх героїв-українців, поклав своє життя на вівтар Батьківщини.

Народився Олександр Олександрович, 02 січня 1994 року в нашому рідному селі. Успішно закінчив школу та вступив на навчання до Одеської національної академії харчових технологій , яку закінчив у 2017 році. Під час навчання пройшов військову кафедру, здобув звання лейтенанта. Працював на Одеському заводі холодильних установ та Житомирському заводі комерційного холодильного устаткування.

Олександр був добрим, розумним, життєрадісним юнаком, який ще тільки починав будувати свої плани на життя, вдихав кожну його мить на повні груди, радував своїх близьких та друзів, мріяв, любив.

З перших днів військової агресії російської федерації проти України з 26.02.2022 року був мобілізований до лав Збройних сил України.

Ми всі в скорботі за своїм земляком. Разом із його рідними та близькими, співчуваючи горю, оплакуємо непоправну втрату, схиляємо голови перед його світлою пам’яттю. Низький уклін родині за Героя!

Герої не вмирають- вони стають янголами захисниками та дивляться на нас з небес.

Вічна пам’ять про них буде жити в широких пшеничних полях, синьому небі, бистрих водах.

Нехай земля буде йому пухом. СЛАВА УКРАЇНІ!