До уваги водіїв! На території Гайсинського району стартував «місячник» безпеки дорожнього руху, який триватиме до 3 липня

Дата: 08.06.2022 11:29

В цей період поліцейські проводять заходи з профілактики та попередження дородньо-транспортних пригод. Особлива увага поліцейських, які забезпечують безпеку дорожнього руху, зосереджена на виявленні та припиненні грубих порушень ПДР, які безпосередньо впливають на стан безпеки на автошляхах та призводять до дорожньо-транспортних пригод, відпрацювання найбільш аварійних ділянок доріг.

Основна мета відпрацювання – дотримання правил дорожнього руху його учасниками та запобігання загибелі і травмуванню людей.

Впродовж місяця поліцейські проводитимуть інформаційно-роз’яснювальну роботу серед пішоходів, нагадуючи їм про те, що вони є повноправними учасниками дорожнього руху.

Поліція закликає всіх учасників дорожнього руху до відповідального ставлення один до одного, дотримання швидкісного режиму, безпечної дистанції!

Не сідайте за кермо на підпитку! Бережіть себе та своїх близьких!

Начальник сектору реагування

патрульної поліції

Гайсинського РУП

ГУНП у Вінницькій області