Лише перший тиждень літніх канікул, а вода вже забрала дитяче життя на Вінниччині.

Дата: 09.06.2022 13:22

Трагедія сталася в с.Летківка Тростянецької територіальної громади. В одній із водойм втопився дванадцятирічний хлопчик. Потонулого дістав з води 14-річний юнак. Та, на превеликий жаль, прибувши на місце нещасного випадку медики, реанімувати школяра не змогли. Причини та обставини, що призвели до загибелі дитини наразі встановлюються фахівцями Національної поліції.

Рятувальники Вінниччини вкотре нагадують дорослим, слідкуйте за дозвіллям своїх дітей, не дозволяйте ім. самостійно відвідувати водойми! елементарні правила поводження на воді, які можуть врятувати життя:

- відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах;

- ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;

- не лишайте дітей без нагляду біля води та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки;

- не запливайте далеко. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах;

- не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння;

- не наближайтесь до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас;

- температура води повинна бути не нижче +17 °С;

- плавайте у воді не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3 - 5 хвилин;

- слідкуйте за штормовими попередженнями і не виходьте у плавання на човнах при сильних поривах вітру.