Рішення № 1 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Демівської сільської ради від 29.09.2020 року № 9 «Про взяття на квартирний облік Олійника Сергія Пилиповича, інваліда війни ІІ групи»

Дата: 17.08.2022 13:40

ОЛЬГОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

21.01. 2022                                          с. Ольгопіль                                   № 1

Про внесення змін до рішення виконавчого

комітету Демівської сільської ради від 29.09.2020 року

№ 9 «Про взяття на квартирний облік

Олійника Сергія Пилиповича, інваліда війни ІІ групи»

Розглянувши заяву жителя села Демівка Гайсинського району Вінницької області  Олійника Сергія Пилиповича « Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Демівської сільської ради від 29.09.2020 року № 9 «Про взяття на квартирний облік Олійника Сергія Пилиповича, інваліда війни 2 групи» , керуючись підпунктом 2 статі34, статтями 36,39,46 Житлового Кодексу України ,статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктами 25, 26 «Правил обліку громадян, які потребують покращення житлових умов та надання їм жилих приміщень в Україні», виконавчий комітет Ольгопільської сільської ради

ВИРІШИВ:

1.  Внести зміни до рішення виконавчого комітету Демівської сільської ради від 29.09.2020 року № 9 «Про взяття на квартирний облік Олійника Сергія Пилиповича, інваліда війни 2 групи», виклавши його в новій редакції:

1. Прийняти Олійника Сергія Пилиповича,12.09.1969 року народження на квартирний облік при виконавчому комітеті Ольгопільської сільської ради, як особу з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи ( із числа учасників бойових дій на території інших держав),   проживаючого за адресою: село Демівка, вулиця Шевченка ,будинок № 63, Гайсинського району, Вінницької області, як  такого що потребує поліпшення житлових умов, складом сім’ї дві особи:

Олійник  Сергій Пилипович ,12.09.1969 року народження (заявник);

Олійник Ірина Петрівна,14.07.1973 року народження  (дружина);
2. Занести сім’ю Олійника  Сергія Пилиповича в списки квартирного обліку осіб, які користуються правом позачергово отримання житла.

3.  Контроль за  виконанням  даного рішення залишаю за  собою.

Сільський  голова                                                             Микола САВЧЕНКО