Рішення № 10 "Про розгляд клопотання т.в.о директора Комунального некомерційного підприємства «Ольгопільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ольгопільської сільської ради про виділення коштів на допомогу.

Дата: 17.08.2022 14:16

ОЛЬГОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

17.02. 2022                                          с. Ольгопіль                                          10

Про  розгляд клопотання т.в.о директора  Комунального некомерційного підприємства «Ольгопільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ольгопільської сільської ради про виділення коштів на допомогу.

З метою охорони здоров’я та соціального захисту населення Ольгопільської сільської територіальної громади, керуючись п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, Програми підтримки комунального некомерційного підприємства «Ольгопільський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ольгопільської сільської ради затвердженої рішенням 13 сесії 8 скликання від 02.11.2021 року, розглянувши клопотання .в.о директора  Комунального некомерційного підприємства «Ольгопільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ольгопільської сільської ради про виділення коштів на допомогу виконавчий комітет Ольгопільської сільської ради

В И Р І Ш И В:

(додається).

2.    Контроль за виконанням даного рішення залишаю за  собою.

Сільський  голова                                                         Микола САВЧЕНКО