Рішення № 22 "Про організацію заходів пов’язаних з введенням військового стану.

Дата: 17.08.2022 14:49

ОЛЬГОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

24.02.2022                                          с. Ольгопіль                                          № 22

Про організацію заходів пов’язаних

з введенням військового стану.

Відповідно до п. 31 частини першої статті 85 Конституції України , Закону України «Про правовий режим  воєнного стану» на виконання Указу Президента України від 24.02.2022 року № 64  «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України від 24.02.2022 р   «Про затвердження Указу Президента України»  « Про введення воєнного стану в Україні»    з метою  забезпечення виконання  заходів правового режиму воєнного стану на  виконання протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 24  лютого   2022 року    № 7   виконавчий  комітет Ольгопільської сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Начальнику відділу  освіти сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради Люлько Л.В.   забезпечити розгортання  приймальних пунктів евакуації, які розміщені  у закладах освіти.

1.1. Дозволити з метою  забезпечення роботи приймальних пунктів евакуації використовувати запаси продуктів харчування  та  майно закладів освіти.

2.  Для виконання  завдань  з приймання,  розміщення та  харчування евакуйованих  а також харчування роти охорони Гайсинського ТЦК СП виділити кошти з резервного фонду  бюджету Ольгопільської сільської ради у сумі 70,4тис. грн.  для закупівлі продуктів харчування

3. З метою виконання завдань з мобілізації,  доставки мобілізованих до пунктів збору та військових частин, організації заходів територіальної борони   виділити кошти    з резервного фонду  бюджету Ольгопільської сільської ради в сумі  49,6 тис. грн. для придбання пального та інших матеріальних цінностей.

4. Начальнику фінансового відділу Ольгопільської сільської ради Крутоус Л.В. підготувати  необхідні розпорядчі документи для виділення коштів та разом з відділом бухгалтерського обліку та звітності ( Матвійчук Т.В.)  відпрацювати механізм розрахунків  з суб’єктами підприємницької діяльності.

5. Контроль за виконанням   рішення покласти на завідувача сектором з питань комунальної власності, архітектури та благоустрою Ольгопільської сільської ради  Шестаківського О.В.

Сільський голова

Микола САВЧЕНКО