Дата: 17.08.2022 15:20

ОЛЬГОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

24.06. 2022                                          с. Ольгопіль                                    52

Про внесення змін до рішення

15 сесії Ольгопільської сільської ради

8 скликання від 21 грудня 2021 року

№ 416 «Про  бюджет Ольгопільської

сільської територіальної громади на 2022 рік» (зі змінами)

Відповідно до статтей 28, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України (зі змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 року №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану», наказу   Міністерства фінансів України від 10.05.2022 року № 135 № Про внесення змін до Класифікації доходів бюджету», клопотання головних розпорядників коштів   виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести до рішення 15 сесії Ольгопільської сільської ради 8 скликання від 21 грудня 2021 року № 416 «Про бюджет Ольгопільської сільської ради на 2022 рік»(зі змінами) такі зміни:

1.1 Зменшити доходи загального фонду за ККД 14040000 «Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів»  на суму 12 000 грн та збільшити доходи загального фонду за ККД 14040200 «Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (крім тих, що оподатковуються згідно з підпунктом 213.1.14 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України)» на суму 12 000 грн.

1.2 Розподілити залишки коштів загального фонду сільського бюджету, які склалися станом на 01 січня 2022 року на суму 89 550 грн за головними розпорядниками коштів:

- Відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму збільшити видатки загального фонду за програмою 0614030 «Забезпечення діяльності бібліотек» на суму 15 000 грн (придбання оргтехніки, матеріалів канцтоварів для КЗ «Публічна бібліотека» Ольгопільської сільської ради);

- Фінансовий відділ Ольгопільської сільської ради збільшити видатки загального фонду на суму 74 550 грн, а саме:

за  програмою 3719770  «Інші субвенції з місцевого бюджету» на виконання Програми підтримки діяльності громадських організацій ветеранів війни та праці, інвалідів, та інших категорій населення на 2021- 2023 роки  в сумі 4 550 грн (підписка періодичних видань ветеранам війни та праці та ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС) - громадській організації «Чечельницька організація ветеранів України»;

за  програмою 3719800 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів» в сумі 70 000 грн, в тому числі:

- на виконанання Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки (зі змінами) в сумі 20 000 грн (придбання бензину для реагування на надзвичайні ситуації)  - 33 ДПРЧ смт. Чечельник 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області;

-на виконанання Єдиної правоохоронної Програми «Безпечна Ольгопільщина»  Ольгопільської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки»(зі змінами) в сумі 50 000 грн (придбання паливно-мастильних матеріалів(бензину)) для виконання заходів поліцейським офіцером Ольгопільської сільської  територіальної громади.

2.  Фінансовому відділу Ольгопільської сільської ради (Крутоус Л.В.) внести зміни до  розпису бюджету територіальної громади відповідно додатків № 1, 2, 3, 5, 7 цього рішення.

3.  Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                  Микола САВЧЕНКО