Рішення № 65 "Про надання статусу дитини -сироти

ОЛЬГОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

14.07.2022                                          с. Ольгопіль                                        65

Про надання статусу

дитини -сироти

Відповідно до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 4 Закону України  «Про органи і служби для дітей та спеціальні установи для дітей»,  виконання Постанови Кабінету Міністрів України  від 24 вересня 2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», враховуючи подання служби у справах дітей Ольгопільської сільської ради  від  13.07.2022 року №49 «Про надання статусу дитини -сироти», та  з метою гарантії державної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сприяння забезпеченню реалізації прав дітей на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Надати статус дитини - сироти: Швець Вірі Сергіївні, 12.07.2008р.н. (свідоцтво про народження: серія 1-АМ № 120420 видане Виконавчим комітетом Стратіївської сільської ради Чечельницького району Вінницької області 17.10.2008 року), на підставі наступних документів:  свідоцтва про смерть матері Швець Катерини Миколаївни серія І-АМ № 520204 від 22.04.2022р. та витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України № 00035759069 від 07.06.2022 р.)

Форма влаштування дитини - сироти: сім’я опікуна Швець Ніни Євгенівни, 04.12.1957.р.н.., жительки вул. Піски, 7 с. Стратіївка Гайсинського району  Вінницької області.

Сільський голова                                                         Микола САВЧЕНКО