Востояли на Майдані - переможемо у війні

Дата: 21.11.2022 11:12

Сьогодні, 21 листопада, українці відзначають державне свято – День гідності та свободи

Саме 21 листопада 2013 року відбулись перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

День гідності та свободи

Тоді, на майдані у столиці України Києві, були і жителі Ольгопільської громади, які попри загрози готові були відстоювати наші з вами права і свободу.
Народ України як ініціатор та учасник революційних подій виявив свою суб’єктність у формуванні майбутнього держави й утвердив вектор її розвитку як вільної демократичної європейської країни.
2022 року День Гідності та Свободи набуває ще більш символічного значення під час повномасштабного вторгнення російської федерації. Українці продовжують демонструвати, що готові відстоювати свою свободу не лише у боротьбі із деспотичною владою, але й у війні із безпринципним та кровожерливим загарбником.
Дякую кожному хто відстоював і тепер захищає українську гідність, цілісність України, хто наближає Перемогу.
Слава Україні! Героям її Слава!

Микола Савченко, голова Ольгопільської сільської ради