100-літня ювілярка з с. Берізки-Чечельницькі

Дата: 21.11.2022 12:41

"Усім прощала, не сердилась, нікому не заздрила і кожному намагалася допомогти", - так односельчани кажуть про бабусю Настю із села Берізки-Чечельницькі Ольгопільської громади,  так про ювілярку написали і на сайті АФ "Ольгопіль".

Анастасії Михайлівні 21 листопада виповнилося 100 років. З цієї нагоди до неї завітали: голова Ольгопільської громади Микола Савченко, староста села Лідія Гричулевич та директор Агрофірми «Ольгопіль» Павло Каленич. Гості вручили іменинниці солідну грошову винагороду, подарунки та квіти. Порадували ювілярку і односельчани, які привітали її солодкими смаколиками.

Про доброту бабусі Насті у Берізках ходять легенди. Коли у 2014 році почалася війна на Сході, вона була першою з числа тих, хто відгукнувся на заклик допомогти українській армії. Жінка добре пам’ятала, що таке війна і не хотіла пережити її знову. Зараз, як розповідають її рідні, вона щодня запитує про новини із фронту і єдине чого просить у Бога – це мирного неба над українською землею і перемоги Україні.