В Ольгополі провели благодійний ярмарок

Дата: 23.11.2022 08:30

22 листопада в селі Ольгопіль провели  жовто-блакитний благодійний  ярмарок  "Разом ми Сила".

Організатори - служби й заклади Ольгопільської громади, волонтери, які мають добре серце, зініціювали даний захід, аби підняти настрій нашим діткам та зібрати гроші на потреби Збройних Сил України.

Ольгопіль

Розважав діток неймовірно веселий і патріотичний аніматор білий ведмідь. Кожен охочий мав змогу долучитись до майстер-класів. Малечі робили аквагрим та блиск-тату, були тут ігри, розваги та паперове шоу.
Неймовірно щемним виявились написання листів подяки на підтримки ЗСУ.

Ярмарок видався на славу, адже зібрано було рівно 6 тисяч гривень.
Тож дійсно, разом – ми сила.

-    Благодійність – це свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а також підтримати воїнів, які перебувають на лінії фронту. Забрані кошти, малюнки, обереги обов’язково передамо на передову захисникам України.
А ще, такі заходи потрібні нашому підростаючому поколінню, аби хоч на трішки подарувати їм дитинство у такий нелегкий час. Об'єднуємо зусилля та згуртовуємось заради перемоги, - сказав голова Ольгопільської сільської ради Микола Анатолійович Савченко.