Круглий стіл «Розірви коло насильства»

Дата: 06.12.2022 10:51

Домашнє насильство - це фізичне, психологічне, сексуальне та економічне приниження,
залякування, утиски з метою здійснення постійного контролю однієї людиною над іншою. Дана проблема поширена в усьому серед усіх верства населення.

На жаль, у 90% випадках найбільше від домашнього насильства страждають жінки та діти.
Сьогодні, 06.12.2022 р., у приміщенні Ольгопільської сільської ради службою у справах дітей було проведено круглий стіл на тему «Розірви коло насильства».

До обговорення теми долучились: начальник служби у справах дітей Ольгопільської сільської ради Мазур Людмила Іванівна, головний спеціаліст служби Задверняк Тетяна Анатоліївна, фахівець соціальної роботи Бучак Надія Петрівна, інспектор ювенальної поліції Розвод Напдія Володимирівна та полійцейскі офіцер Ольгопільської громади Пістуненко Віталій Юрійович.

У ході розмови Людмила Мазур зазначила, що необхідно розривати коло насильства, бо це сміття, яке треба виносити з дому.

Під час обговорення проблемних питань зазначено про особливості кримінальної відповідальності за злочини пов’язані з домашнім насильством, обмежувальні заходи щодо кривдників, які вчинили домашнє насильство чи насильство за ознакою статі, особливості кримінальної відповідальності.
На завершення зустрічі учасники круглого столу поділилися напрацюваннями у напрямку запобігання та подолання домашнього насильства, склали спільний алгоритм дій щодо протидії цьому негативному явищу.