Як опанувати нову цифрову професію

Дата: 07.12.2022 11:36

Під час повномасштабної війни багато українців втратили роботу. Для тих, хто хоче опанувати нову професію, Міністерство Цифрової Трансоформації України зібрали добірку безоплатних освітніх серіалів, що допоможуть зрозуміти, які навички потрібні для старту. Фото без опису

• Програмування для новачків. Курс пояснює базові поняття кодингу і навчає програмувати кожного.

• Інклюзивний вебдизайн. Курс вчить розрізняти й дизайнити функції, що допомагають сайтам і застосункам бути доступними для всіх.

• Створення та розвиток ІТ-продуктів. Долучайтеся до віртуального курсу, щоб дізнатися більше про продуктові ІТ-компанії, інноваційні професії та бізнес-складову створення успішних цифрових продуктів!

• Штучний інтелект. З курсу ви дізнаєтесь, що таке штучний інтелект, яку користь він приносить, які ризики пов'язані з використанням цієї технології та як її застосовують в роботі українські й міжнародні компанії.

На платформі Дія.Цифрова освіта доступні понад 90 освітніх серіалів з різних тем. Переходьте та обирайте свій за посиланням