З нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 12.12.2022 14:28

Сьогодні, 12.12.2022 р., в Ольгопільській сільській раді відбулось урочисте зібрання з нагоди Дня місцевого самоврядування, яке в Україні відзначають 7 грудня.

Зі словами привітання, з невеликим запізненням, але від щирого серця, до учасників зібрання звернувся голова громади Микола Савченко.

«Разом з вами ми зробили можливим те, щоб у цей важкий час населені пункти Ольгопільської територіальної громади жили по можливості звичним життям. Звісно війна росії проти України внесла корективи у роботу місцевого самоврядування, але кожен з вас не опускає руки і робить все максимально залежне, щоб наша громада була надійним тилом для всіх захисників України» – сказав Микола Анатолійович.

За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування Почесною грамотою обласної військової адміністрації та обласної ради нагороджена, секретар Ольгопільської сільської ради, депутат 5,6,7,8 скликань Ольгопільської сільської ради - Галина Василівна Бурбело.Фото без опису

Грамотою Гайсинської районної державної адміністрації та районної ради - головний спеціаліст фінансового відділу Оксана Анатоліївна Скоцеляс.
На останок Микола Савченко побажав усій громаді якнайшвидшої української перемоги, здоров’я та снаги робити як професійні, так і добрі справи.