Запрацювала перша державна Платформа соціальної освіти в Україні

Дата: 20.12.2022 13:01

Спільними зусиллями творимо громаду, дружню до дитини й турботливу до кожного мешканця та мешканки.

Онлайн-майданчик socialacademy.gov.ua сприятиме системному навчанню та підвищенню професійної кваліфікації представників органів місцевого самоврядування, надавачів соціальних послуг та організацій, які працюють у соціальній сфері.

Платформа пропонує:
-    онлайн-курси з питань забезпечення і захисту прав дитини, здійснення соціальної роботи та організації соціальних послуг в територіальних громадах, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, тощо;
-    навчальні та методичні матеріали, дослідження з соціальної тематики та інші корисні ресурси для розвитку професійної компетентності із зазначених питань.
Щоб користуватися усіма ресурсами порталу, необхідно зареєструватися.

В розділі “Мій кабінет” користувачі зможуть бачити всі навчальні курси, які обрали для проходження, автоматично повертатися до заняття, на якому зупинилися, проходити тестування, відстежувати власний прогрес та зберігати сертифікати про успішне завершення навчання.

Незареєстровані користувачі зможуть лише ознайомлюватися з переліком матеріалів платформи та їхнім коротким змістом.

У випадку, якщо Ви не знайшли навчальних матеріалів за темою, яка Вас цікавить, просимо пройти у розділ “Опитування” та повідомити про актуальні навчальні потреби через заповнення анкети. Ваші відповіді допоможуть Міністерству соціальної політики наповнювати Платформу тими навчальними матеріалами, які найбільш затребувані серед фахівців.